Homepage
Léčba křečových žil
606 048 188
244 471 386

Vyšetření křečových žil

Předpokladem  správného  léčebného  postupu je  podrobné žilní vyšetření.  Ultrazvukové vyšetření  by mělo být součástí  vyšetření   křečových žil i v případě drobných žilek, metliček -  mikrovarixů.

 

  • Plánování léčby křečových žil a žilek předchází vždy pečlivé vyšetření. Během první vstupní konzultace je třeba zhodnotit  celkový zdravotní stav. Podrobně je vyšetřen cévní systém dolních končetin (tzn. tepen, hlubokých a povrchních žil), nejprve klinicky a následně dopplerovským nebo barevným duplexním ultrazvukem.

 

  • Ultrazvukové vyšetření křečových žil


zabere podle rozsahu a složitosti křečových žil cca 15-20minut. Je to vyšetření neinvazivní, to znamená bezbolestné. S jistotou odhalí veškeré problémy cév dolních končetin, nejen povrchních žil /křečových žil/, ale i  hlubokého žilního systému dolních končetin.


 

 

 

  • Na základě výsledků je stanoven individuální léčebný plán, ve kterém se obvykle kombinují konzervativní metody (punčochy, léky) s různými formami  radikální léčby (operace, skleroterapie , laserové ošetření žilek).

 

  • Nejprve se většinou řeší největší křečové žíly, které mají vliv na celkovou výkonnost žilního systému a dále postupně menší žilky.


  • Nabídnout je možno léčbu téměř veškerých  narušených povrchových žil, ale zatím není v možnostech současné medicíny zbavit se společně s křečovými žilami choroby samotné, která je na celý život. Právě proto je vhodné do budoucna dodržovat preventivní opatření,  přestože křečové žíly byly odstraněny.

Chci se objednat
Zavolejte mi
X

Chci se objednat

Jméno a příjmení
Telefon
Email
Poznámka
X

Zavolejte mi

Jméno a příjmení
Zavolejte mi v
Telefon
Email
Poznámka
Nalezněte nás na Facebooku